סיפורו של חייל משוחרר- אין על נערות ליווי

אם תשאלו לא מעט חיילים שלא יכולים להיות במערכת יחסים זה ללכת לאותן נערות ליווי מושלמות שמקבלות באותן דירות דיסקרטיות בחיפה . וואו זה מדהים, הן בהחלט אוהבות את מה שהן עושות וכך גם הרגיש החייל המשוחרר הזה שמספר את הסיפור מזווית העין שלו. 

א' הוא חייל משוחרר, הוא אוהב את הדבר האמיתי אבל כשאין אותו אין כמו לעשות סקס  עם מישהי מדהימה שנראית ומרגישה מדהים. נערות ליווי זה הדבר המושלם ביותר אצל לא מעט גברים ואפילו נשים ואפילו אנשים שאוהבים אורגיות מושלמות. החייל המדהים הזה השתחרר מהצבא, הוא בסך הכול רצה סקס לא מחייב כי כולם אוהבים את זה מדי פעם.

כשהוא הגיע לפורטל שראה פגש שם מישהי מדהימה שהגיע בדיוק מברזיל, שחומה, בעלת שיער שחור ומדהים, חייכנית, יפיפייה ומסתבר שהיא אפילו דיברה אנגלית. הם החליטו להיפגש בדירה שלה, הייתה לה דירה מדהימה והוא הגיע בדיוק לכתובת שהיא מסרה לו. 

היא כבר המתינה לו עם חלוק מדהים ומנומר, אודם אדום על השפתיים היפות שלה, לואיזה כך קראה לעצמה אבל למה ולמי זה בכלל משנה? היא הייתה מדהימה ביופייה. היא נישקה אותו, הוא התרגש, מזמן שלא היה עם מישהי מדהימה כל כך. 

"אתה בחופשה מהצבא"? שאלה אותו וירדה מטה על ברכיה, אוחזת בזין הזקור והמהמם שלו ישירות לתוך הפה הלוהט שלה. מתחילה למצוץ בלהט והוא נאלם ונשתתק. אי אפשר היה לדבר, הוא רק נתן לה למצוץ, להכניס את הכלי המושלם שלו לתוך הפה שלה. יורדת עולה, מכניסה אותו ומוצצת אותו בהנאה גלויה. 

הלשון שלה שיחקה עם הזין שלו, מוצצת לו בהנאה שאין לתאר , הוא מאוד רצה לגמור אבל עצר את עצמו, הוא חיכה עוד רגע. נשיקות מדהימות, היא לוקחת אותו, אוחזת אותו ביד, משכיבה אותו על המיטה ומתיישבת עליו, מזיינת אותו חזק, כמה שיותר חזק ממה שאי פעם זיינו אותו באמת. מתיישבת עליו לאט ואז חזק ויותר חזק.

החייל המדהים מת לגמור, הוא עוצר אותה ואז ממשיך, שוב הם ממשיכים, היא מזיינת אותו חזק והוא כבר לא יכול להתאפק, הוא גומר כמו מטורף בתוכה, הידיים שלו על השדיים שלה, הכול עומד וזקור, היא מתה להרגיש אותו חזק יותר ויותר. 

הוא ממשיך לזיין אותה למרות שגמר, הוא מסובב אותה ומזיין אותה חזק כמה וכמה פעמים, הזין חודר אליה ברכות אבל אז שוב בחוזקה. "וואו יש לך עוצמה אה אחלה ליבידו" היא אומרת לו והוא ממשיך לזיין אותה ופורץ בצחוק, היא גומרת, הוא שומע אותה צועקת ומתרגש ביותר…. 

הם שרועים זה בזרועות זו, מחייכים, מתגפפים, היא רוצה לקום, הוא מבקש ממנה להישאר… היא נשארת.