סבטלנה נערת ליווי לוהטת – יומנו של חרמן

סבטלנה נערת ליווי לוהטת – יומנו של חרמן

את סבטלנה הכרתי במסגרת מפגשים עם נערות ליווי שוות במרכז, אני שנים נכנס לבר כזה או אחר אבל עכשיו בזמן קורונה הכול התהפך, דברים השתנו, שום דבר לא נשאר אותו דבר. מה עושים כשמרגישים את החרמנות גואה? סבטלנה הייתה באמת שווה, אני בספק שהייתי פוגש מישהי שווה יותר ממנה ברחוב. היא הייתה מכילה, מקבלת וידעתי שזה יהיה מפגש נוסף, מפגש לא אחרון ובטח שלא ראשון. 

כשהיא הגיעה אליי לבית הפרטי שלי, דאגתי שאף אחד לא ייראה, לא האמנתי שהיא כמו נערות ליווי בירושלים , אני שונא ששואלים אותי שאלות שלא צריך. היא נכנסה, מזגתי לה שמפניה אבל אותה עניין משהו אחר, היא לא בזבזה לאף אחד את הזמן. היא נישקה אותי השפתיים שלה היו טעימות בקטע אחר לגמרי. 

התיישבתי נפעם על הספה, התבוננתי בה, היא חייכה אליי ואמרה לי להירגע, בתחילה הקימה אותי, התחילה לרקוד איתי וסובבתי אותה אליי, היד שלי חפנה שד אחת והיד השנייה עברה מתחת לחצאית ולמרבה הפלא גיליתי שאין לה בכלל תחתונים. וואו זה חרמן אותי טילים. רציתי לזיין אותה אבל בו זמנית רציתי גם להרגיש את תחושת התחושות, איך כל חלק וחלק ממני נדלק יותר ויותר שדברים קורים לאט בקצב מסוים. למה למהר? זה לא חייב להיות כך, פתאום מבלי להרגיש הבגדים שלנו היו מפוזרים על הרצפה, חייכתי אליה, היא חייכה אליי והופס מבלי להרגיש כבר היינו במיטה זה בזרועות זו.

פיסקתי את הרגליים היפות והארוכות שלה והתחלתי לחקור עם הלשון שלי את הכוס המדהים והחלק הזה שלה. כמו ילדה, גוף מדהים, חלק, מושלם שאין לתאר. אני מנשק והלשון שלי חודרת עמוק יותר ויותר לנבחי הכוס המושלם הזה שלה. היא מתענגת, אני מרגיש איך הדגדגן שלה צועק, רוצה עוד ועוד ממני.

היא מרימה אותי אליה, משכיבה אותי על הגב ומתחילה לדהור כאילו הנוכחות שלי לא תופסת, היא שולטת על כל האקט, מחרמנת אותי, מזיינת אותי חזק, בתחילה יורדת ויושבת לאט ואז במהירות, מזיינת אותי חזק. אני מת לגמור בתוך הקונדום אבל מתאפק, עוד קצת, אני לא רוצה שזה ייגמר. אני מסובב אותה ואנחנו מזדיינים בכפיות כאילו אנחנו זוג מדהים כבר שנים, הזין שלי בתוך הכוס שלה והיד על הדגדגן המחרמן הזה שלה. אני משחק עם הדגדגן, מזיין אותה חזק ולא יכול יותר, פתאום אני מרגיש את הזרע שלי בתוכה, מרגיש איך אני ניגר אליה, נשפך אל תוכה, היא גומרת, אני שומע אותה  גונחת…וואו היא אוהבת את מה שהיא עושה. 

אנחנו נשכבים זה לצד זו, שוכבים ביחד, שרועים כמה שניות יחד, מעשנים את הסיגריה של אחרי וכבר מתכננים את המפגש הבא- סבטלנה, וואו שווה כל שקל- ממליץ בחום !!!

כנסו עכשיו אלינו ובחרו באחת ממבחר נערות ליווי שוות !