נערות ליווי – מפגשים לוהטים באמצע הלילה

נערות ליווי חרמניות

איציק בדיוק חזר מארצות הברית, הוא היה רווק מבוקש אבל די נמאס לו מכל הקשרים המעיקים שסבבו סביבו. במקרה חבר המליץ לי על מפגש לוהט עם נערות ליווי בתל אביב שווה. כדאי לך אין על נערות ליווי תאמין לי אמר לו החבר הטוב ביותר. הוא זרם, הוא אמר טוב נו, יש לך טלפון? באותו ערב התקשר ומישהי מדהימה ענתה לו, מישהי שנראית מדהים, היה לה חיוך שאי אפשר לשכוח, החיוך קנה אותו. זה כל מה שהוא היה צריך, מסתבר שזו באמת הולכת להיות חוויה מדהימה. 

חיוך תמיד קונה אנשים וכך בעצם עלתה ליהי, מדהימה, יפה, היא בעצמה עלתה מארצות הברית ושנייה לאחר שהתקשר היא כבר התייצבה אצלו בדירה. מתחת למעיל שלה לא היה שום דבר, זה היה מגרה ברמות שאין לתאר, היא השילה את המעיל ומשם בצבץ חזה מושלם, פות מדהים, נטול שיער. וואו, מה שהיה שם, היא בטח הייתה יפה מבפנים ומבחוץ. בכניסה לדלת איציק היה נבוך והכניס אותה במהירות אל הדירה. 

הם התנשקו, אי אפשר היה לפספס את זה , התחושה המדהימה ביותר, נשיקות, הלשון שלה התערבבה לו בתוך הפה, מנשקת, מלקקת אותו, פתאום היא חופנת את הראש שלו והם בתוך השדיים שלה. הלשון מפלסת את הדרך לפטמות הזקורות והיפות האלה שלה, מנשק כל פינה ופינה בגוף שלה. 

מרים אותה על הזין שפורץ מהמכנסיים שלו, מרים ומוריד והיא בתוכו והוא בתוכה, מזדיינים כאילו אין מחר. זה לא היה סתם סקס, זה  היה כמו סיפור אהבה מדהימה, משהו קצר אבל הרגיש כמו רצח. 

בשלב מסוים היא רצתה למצוץ לו את הזין, היא ירדה על ברכיה, תפסה את הזין הקשוח הזה שלו והמשיכה מאיפה שהפסיקה, מוצצת לו בהנאה גלויה, מלקקת כל פרט ופרט בגוף שלו. מנשקת, מוצצת, מכניסה מעט ואז הרבה יותר את הזין הקשוח שלו עמוק לתוך הגרון שלה. 

הוא סובב אותה, מזיין אותה על ארבע, דוגי סטייל, התנוחה האהובה עליו, מושך את שערה לאחור, מזיין אותה בלהט שאין לתאר. 

עכשיו פתאום היא מזיזה אותו, רוצה לרכוב עליו בטירוף, מתיישבת לו על הזין הלוהט והמושלם שלו ונותנת לזה לקחת אותה למקום הנשגב ביותר. היא לא רואה שום דבר, הוא בתוכה, הידיים שלו מונחות על השדיים שלה, הוא מזיין אותה חלש ואז לאט ואז שוב חלש וחזק. הקצב מתגבר, הם גומרים ביחד, מגיעים לאורגזמה מטורפת, שרועים זה על זו ונמצאים במצב שאין לתאר. הם מתרגשים, מרוגשים מהמהלך המטורף הזה. 

"מתי אני רואה אותך שוב"? שואל אותה איציק והיא פורצת בצחוק… "אהבת אה"? שנייה לפני שהיא באה ללכת משם הוא זורק לעברה… "חכי רגע, כמה עולה סיבוב נוסף"? 

מרגיש כמו בוגאס אצל נערות ליווי מרכז.