נערות ליווי – כשהלהט פוגש אותך באמצע הדרך

נערת ליווי לוהטת

נערות ליווי זה היה הדבר המושלם ביותר שהוא אהב ורצה, נמאס לו מכל הקשרים המעייפים בהם נתקל. די, כמה אפשר את אותה האישה, כמה אפשר לאכול את אותו הדבר וכך ששי מצא לעצמו את הדבר המושלם ביותר, מפגשים מדהימים ואיך אומרים? עוקצים וחוזרים למסלול. זה ריגש אותו, אשתו לא תפסה אותו מעולם, הכול הוא עשה בשקט בדרך המושלמת ביותר. 

הוא פגש את ורה במקרה, היא הייתה שם דרך איזה אתר שהוא היה מזמין נערות ליווי בתל אביב שוות במיוחד, כשהם נפגשו זה היה בום אחד לפנים. היא חייכה, אי אפשר היה לפספס את החיוך הזה שלה. מאיפה באת לי את… שאל אותה כשהיא לא חיכתה יותר מדי, שם באותה דירה דיסקרטית היא העיפה ממנו את הבגדים והתחילה לרקוד אתו ריקוד של פעם אחת בחיים. הקשר שלהם היה כל כך מדהים, הוא היה בלתי נשכח, היא נזכרה איך נגע בה בכל חלק בגופה, כמה מרגש זה היה. 

היא התבוננה בו בעיניים פעורות, גדולות, היו לה עיניים מדהימות וחיוך בלתי נשכח, היא הפשילה את הבגדים שלה מעל לגופה, חייכה אליו, כל מה שהיא רצתה זה איזה קטע מדהים אתו, לרקוד, להרגיש צעד ועוד צעד, זה מקיף אותה, זה נוגע בה, היא התרגשה מזה לבלתי היכר. 

קודם, היא רקדה עליו, ולצדו, הוא נשכב חצי ערום על המיטה, אין על נערות ליווי חשב לעצמו, מי צריך להסתבך בקשרים שהם לא קשרים?  אוח.. זה מהמם, מרגיש מדהים ביותר, פתאום הפה שלה נסגר לו על הזין והרגיש איך היא מוצצת בחוזקה, מרגיש איך הוא נשאב לתוך הפה הרטוב והמדהים הזה שלה. הוא הרגיש איך הוא מלקק אותה מבלי ללקק, הפה שלה נסגר על הזין שלו, הוא הרגיש שאין לו לאן לברוח אבל מי צריך לברוח. הוא אחז בשיער שלה, הראש שלה נכנס יותר ויותר פנימה, מוצצת בהנאה כאילו אין מחר. 

"אוח יש נשים שלא יודעות לעשות את זה" הוא מלמל והיא רק השתיקה אותו והמשיכה למצוץ בהנאה כשלפתע הוא גמר לתוך הפה שלה והיא ממשיכה, לא מפסיקה וזה שווה את הכול , אפילו יותר מסקס מזדמן או אפילו סקס מלא.. 

היא ממשיכה, לא מפסיקה, כל הגוף רועד והיא ממשיכה למצוץ וכמו לשאוב את כל הזרע שהיה בתוכו. הוא נשכב על הרצפה לידה. היא נישקה אותו עוד קצת, התרוממה. התחילה לסגור את הבגדים שהיו פרומים והוא רק עישן והתבונן בה, גמור מרוב הנאה, גמור בקטע טוב, מתבונן בה וחושב.. זומם עליה שוב… מתי זה יקרה? "מתי אני פוגש אותך שוב"? הוא שואל והיא עונה…

"זה תלוי… אבל בגדול מתי שאתה רק רוצה.. מתי שאתה רוצה".